На својата мајка ѝ испратила фотографија од студентската соба - еден детаљ ја открил нејзината перверзност

Точка

22/08/2019

14:40

4.409

Големина на фонт

а а а

Сега нема бришење на фотографиите...

Социјалните мрежи можат на човекот да му се вратат како бумеранг, право во главата. Затоа, секогаш и задолжително треба да ја проверите секоја фотографија која ја објавувате. Па дури и оние кои им ги испраќате на вашите блиски.

Оваа девојка доцна сфатила дека згрешила.

Ѝ испратила фотографии на својата мајка. На мајка ѝ собата ѝ се допаднала, но не ѝ било јасно зошто на креветот има лисици.

Погледнете ја фотографијата:

Поради овие фотографии мајката дошла до сознание дека нејзината ќерка сака садо-мазо.

Луѓето не престанале да ги коментираат овие фотографии па така некој искоментирал дека можеби ова девојче е месечар и навечер се врзува со лисици на кревет за да не може да стане додека е во сон.
Спонзорирани линкови

Маркетинг