Луѓето бесни на старлетата: Ја нашминкала својата 6-годишна ќерка и ѝ ставила вештачки трепки

Британската старлета Кејти Прајс неодамна на социјалните мрежи споделила фотографии од 6-годишната ќерка Бини, која била нашминкана и носела вештачки трепки.

Прочитај повеќе