Манекенката која „лови“ само богати мажи во никогаш побезобразно издание: „Повеќе облека имам на себе кога се туширам“

Точка

21/09/2022

21:03

14.736

Големина на фонт

а а а

Шантел Џефриз се појавила во провокативно издание, па сакала или не, на цел свет му ги покажала своите гаќички.

Манекенката, актерка, диџеј и дама која во медиумите заработи грозен епитет како „девојка која ги лови само богатите мажи“ – Шантел Џефриз (27), уште еднаш ја шокираше јавноста.


Шантел која поголем дел од луѓето ја препознаваат и како поранешна девојка на пејачот Џастин Бибер, се појавила пред неколку денови во Њујорк во скандалозна модна комбинација.

„Повеќе облека имам на себе кога се туширам“, бил само еден од многубројните коментари кои се појавиле на социјалните мрежи откако биле објавени нејзините фотографии.


Манекенката за која исто така велат дека се обидела да ја ископира најпознатата реалити ѕвезда Ким Кардашијан, облекла нешто што треба да личи на здолниште, а повеќе потсетува на лента за глава која по грешка завршила на нејзиниот задник.

Колку било оскудно ова парче материјал сведочи и фактот што тоа не можело да ги покрие ниту гаќичките кои се виделе кога убавицата излегувала од автомобилот.


На горниот дел од телото носела топ којшто имал долги ракави, но сепак на него имал дупки кои исто така откриле дел од нејзините гради.


Што мислите вие за оваа модна комбинација?
Спонзорирани линкови

Маркетинг