„Вовед во анатомија“: Северина со гола фотографија во петтата деценија ги распамети фановите

Точка

19/01/2022

17:46

15.058

Големина на фонт

а а а

Северина на својот Инстаграм профил објави фотографија која многу нејзини обожаватели остави без здив.

На фотографијата Северина позира речиси целосно гола, па очигледно е зошто оваа објава привлече големо внимание.

На себе носи само чевли со висока потпетица и сребрена јакна која ѝ покрива само мал дел од грбот.

Пејачката, која на Инстаграм има повеќе од 1 милион следбеници, за само неколку часа собрала повеќе од 30.000 допаѓања.

„Вовед во анатомија“, напишала во описот на фотографијата, а следбениците ѝ упатиле бројни коментари.

„Згодница“, „Најдобро тело на естрадата“, „И мртви би оживеала“, „Каква мачка“, се дел од коментарите.
Спонзорирани линкови

Маркетинг