Продолжува да интригира: Џорџина позирала со ќерка си во кревет, а интимниот дел го покрила со емоџи

Точка

08/08/2020

22:11

9.014

Големина на фонт

а а а

Партнерката на Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез, редовно 'провоцира' на социјалните мрежи.

Откако објави семејна фотографија од капење, на која е опкружена со децата и носи танга, многумина забележаа уште попровокативна фотографија од најпознатата девојка на фудбалерот.

На фотографијата таа лежи на кревет со 2-годишната ќерка, а фановите брзо заклучиле дека е гола, бидејќи на едната фотографија брадавицата ја покрила со емоџи.

Спорната фотографија ја објавила на Инстаграм-стори, како дел од колажот, а кога избирала кои фотографии да стојат на нејзиниот профил подолго од 24 часа, неа ја изоставила.
Спонзорирани линкови

Маркетинг