Брзо Залче - Најбрзиот пат до вкусен оброк

Точка

21/04/2017

16:30

1.742

Големина на фонт

а а а

Кога е време за вистински вкусен оброк, а временските услови не се на Ваша страна, а и кога едноставно не Ви е до телефонски повици за нарачка, не дозволувајте да го изгубите Вашиот апетит. Токму тука на сцена настапува сервисот на Брзо Залче.

Овој сервис е веќе добро познат за сите нас, а оние коишто сè уште не ги користеле нивните услуги, време е уште денес да се уверат зошто Брзо Залче е првата мисла која треба да ја имате на ум кога сте гладни. Најважно од сè е дека сервисот на Брзо Залче е бесплатен и истиот Ви нуди можност за детален увид во менијата на достапните ресторани, а верувајте ни, изборот е навистина огромен и опфаќа единствено само квалитетни и докажани имиња. Всушност, токму благодарение на Брзо Залче, нарачката на храна е брза и едноставна, како никогаш досега.

Oд друга страна пак, ако сте гладни, но не сте блиску до вашиот компјутер, тука е мобилната апликација на Брзо Залче којашто е ваш одличен сојузник секогаш кога ќе почувствувате глад. Накусо кажано, тоа значи дека само со помош на неколку клика во апликацијата, ќе добиете брз и вкусен оброк!

И откако ќе одлучите што вкусно ќе јадете денес, нарачката ќе Ви биде доставена од страна на избраниот ресторан, додека плаќањето се врши при подигањето, што значи дека нема потреба да се оптоварувате со електронско плаќање.


Сервисот Брзо Залче може да го следите и на друштвените мрежи Facebook, Twitter и Instagram, каде редовно може да ги следите информациите околу сите новитети и актуелни понуди, како и да побарајте инспирација за вашиот следен вкусен оброк.

Со нарачување на храна преку сервисот на Брзо Залче собирате и поени, кои потоа може да ги замените за бесплатна храна, а токму денес, сите оние коишто ќе се одлучат за задоволување на апетитот преку сервисот на Брзо Залче, ќе добијат и бонус поени во вредност од 50 денари коишто потоа ќе може да ги искористат за следната нарачка на својот омилен оброк.

Па, кој е вашиот избор за денес? Ние веќе се одлучивме!Спонзорирани линкови

Маркетинг