[ФОТО] Иван Јованов и сопругата направија крштевка за ќерката Ниа: Среќните родители во усогласена комбинација за оваа прилика

Точка

10/06/2024

13:22

7.364

Големина на фонт

а а а

Иван Јованов, пејачот на Либеро бенд, и сопругата Ивана направија крштевка за својата ќеркичка Ниа.

Среќните родители ја добија својата ќерка кон крајот март годинава. Крштевката за Ниа ја направија во Бигорски манастир.


На фотографијата споделена на нивните Инстаграм профили, Јованов и сопругата позираат пред манастирот заедно со својата ќеркичка, облечени во усогласена комбинација на одела во сива боја, додека малата Ниа била облечена во розово фустанче.
Спонзорирани линкови

Маркетинг