[ВИДЕО/ФОТО] Хајди Клум прошета во бикини: „Уште ми прилегаат моите крилја“

Точка

05/03/2024

09:22

4.145

Големина на фонт

а а а

Хајди Клум (50) на социјалните мрежи сподели неколку фотографии и видеа на кои позира во бело бикини со големи крилја на грбот.

Познатата манекенка позираше за германското издание на магазинот „Glamour“ и ја покажа својата неверојатна фигура.

„Леле, крилата сè уште ми стојат“, напиша Клум, која во минатото ги носеше на ревиите за Victoria's Secret. Таа неодамна го привлече вниманието на една забава пред доделувањето на Греми наградите, каде заблеска во смел фустан од LaQuan Smith и покажа дека се уште изгледа одлично во својата петта деценија.
Спонзорирани линкови

Маркетинг