Оваа девојка има тело на божица – нејзе Фотошоп не ѝ е потребен, а еве во што е тајната на нејзиниот изглед

Точка

23/09/2023

12:45

10.460

Големина на фонт

а а а

Сандра Итзел е една од најниските пејачки, а на плажа изгледа како милион долари...

Мексиканската пејачка и актерка Сандра Итзел се појавила на плажа во Мајами во розов костим за капење и својата прекрасна фигура на тело, па привлекла огромно внимание. Нејзините неверојатни облини ги забележале речиси сите, додека извајаниот задник бил во прв план.


Сандра е една од ретките познати девојки која ја нарекуваат и „џебна Венера“ со висина од 158 сантиметри и тежина 50 килограми.

Инаку, 29-годишната Сандра се прославила со улогата на Мајрит во теленовелата „Gata Salvaje“, а моментално е и член на колумбискиот бенд „La Sonora Dinamita“ каде е вокал.


Судејќи по нејзиниот Инстаграм профил, Сандра и тоа како сака да вежба, а со своето совршено тело често се фали на со фотографии на социјалните мрежи.

Згодното и извајано тело е резултат на нејзините тренинзи и здрав начин на живот.


А, во љубовта веќе со години му е верна само на еден човек. Како што пишуваат странските медиуми, од 2013 година во врска е со кубанскиот актер Адриан ди Монтео.




Спонзорирани линкови

Маркетинг