(Видео) Се вери познатата македонска дизајнерка Ива Спасовска: Кажа „да“ на едно од најромантичните места во светот

Точка

30/05/2023

13:38

6.325

Големина на фонт

а а а

Македонската модна дизајнерка Ива Спасовска му кажа „да“ на својот избраник, момчето Бурак Биркан, на едно од најромантичните места во светот – Париз.

Ива сподели видео на Инстаграм на кое го покажува вереничкиот прстен. Двајцата се облечени во бело, а на видеото се гледа како прославуваат со чаша шампањ пред Ајфеловата кула во Париз.

„Париз е дефинитивно најромантичното место во светот“, напиша Ива под снимката, на која се нижат само честитки од следбениците.
Спонзорирани линкови

Маркетинг