Камила откри детали од врската со Шон: „Тој едноставно не може да живее со тоа“

Точка

12/12/2019

19:16

4.445

Големина на фонт

а а а

Пејачката Камила Кабељо до уши е заљубена во својот колега Шон Мендес, а во неодамнешно интервју зборувала за нивната врска.

„Тој има многу чиста и слободна енергија. Знае да ми каже дека мора да поразговара со некого, бидејќи чувствува дека срцето му е скршено и има потреба да го отстрани целиот терет од неговата душа. Тоа е прекрасно“, рекла таа.


Почнала да го копира тоа од него и да станува сè подобра личност откако тие двајца се во врска.

„Мислам дека сето тоа е поради неговото добро срце, бидејќи тој не знае да лаже. Тој едноставно не може да живее со тоа“, додала таа.

Кој не би посакал момче кое од ниту една ситуација не се извлекува со лаги?
Спонзорирани линкови

Маркетинг