Интернетот експлодирал: Сите се шегуваат за разводот на Анџелина и Бред

Точка

21/09/2016

15:41

11.278

Големина на фонт

а а а

Реакциите за разводот на Анџелина Џоли и Бред Пит веднаш ги преплавиле социјалните мрежи.

На интернет се шират мини видео клипови и статуси на сметка на разводот на најпознатиот холивудски пар, Анџелина Џоли и Бред Пит.

Покрај тоа, се појавиле и видеа од Џенифер Анистон, која со години патела поради тоа што Бред Пит ја оставил поради убавата актерка.


Спонзорирани линкови

Маркетинг