[ФОТО] Папараци ја снимија Ријана во Њујорк со сосема нов имиџ: Досега не сме ја виделе во вакво издание

Точка

10/06/2024

22:04

7.188

Големина на фонт

а а а

Ријана во последните неколку недели експериментира со нови фризури. Поп-ѕвездата деновиве беше фотографирана во Њујорк, повторно со нов имиџ.

Откако во март драстично ја скрати косата и ја промени бојата, пејачката сега ја обликува на различни начини.


Нов деловен потфат

Причината за нејзината нова фризура е нов бизнис. Ријана, која стана магнат во светот на убавината, лансира нова линија на производи за нега на коса. Ова е најновата експанзија на нејзиниот бренд за убавина „Fenty“, што ја направи милијардерка.


Таа нагласи дека нејзината нова линија на производи за нега на коса ќе вклучува формули дизајнирани за обновување, кои ќе бидат погодни за сите типови коса.

„Ја имав речиси секоја текстура, боја и должина на коса, од екстензии до плетенки и природна коса. Затоа лансирам приспособлива линија на производи, која не само што ја задоволува секоја потреба поврзана со нега на коса, туку секој производ е создаден за зајакнување и обновување на сите типови коса, што ни е исклучително важно“, наведе таа во објавата.
Спонзорирани линкови

Маркетинг