[ВИДЕО] Објавата на манекенката е хит: „Каде научив како да одам на модна писта? - Па на нива“

Точка

27/05/2024

08:44

2.844

Големина на фонт

а а а

Романската манекенка Папаи Орсолија-Силвија ги насмеа корисниците на ТикТок објаснувајќи „каде научила да оди“.

Таа објави видео монтажа во која се поставува прашањето, кое всушност веројатно многумина и го упатиле неа, „Каде научи да чекориш така? Додека во еден дел од видеото се гледа нејзината прошетка по модната писта, таа одговара - со кадар од нивата каде што шета меѓу редовите зеленчук.

Објавата стана апсолутен хит со над 2 милиони прегледи и илјадници ентузијастички коментари. „Каква кралица си“, „Прелевање на градината создава манекенки“, „Прошетка со најдобра манекенка“, „Најдоброто место за учење“, се само дел од коментарите.
Спонзорирани линкови

Маркетинг