[ВИДЕО] „Навистина плаче“: Реакцијата на кучето чиј сопственик заминува на работа ги трогна корисниците на ТикТок, а видеото го виделе повеќе од 56 милиони луѓе

Точка

22/04/2024

16:52

4.249

Големина на фонт

а а а

Реакцијата на кучето чија сопственичка заминува на работа стана вирална.

Една корисничка на ТикТок објави видео во кое му се извинува на своето куче затоа што мора да оди на работа. „Ќе земам боледување“, напиша таа во описот на видеото кое собра повеќе од 56,2 милиони прегледи и речиси 9 милиони лајкови.

„Солзите, ставот, погледот... Земете го со себе“, „Стави го во торба“, „Навистина плаче“, „Нашите кучиња треба да можат да одат на работа со нас“, „Ова е срцепарателно “, „Мислам дека ќе мора да ја напуштиш работата“, „Еве зошто не можам да имам куче“, „Не оставај го“, се само дел од коментарите под објавата.
Спонзорирани линкови

Маркетинг