[ФОТО] Рајан Рејнолдс споделил урнебесна монтажа од неговата сопруга и Тејлор Свифт: Никогаш не пропушта прилика

Точка

04/12/2023

21:19

3.316

Големина на фонт

а а а

Рајан Рејнолдс споделил урнебесна фотомонтажа од неговата сопруга Блејк Лајвли и пејачката Тејлор Свифт на премиерата на филмот на Бијонсе.

Имено, Блејк и Тејлор, долгогодишни пријателки, позирале заедно во многу интимна поза, додека Рејнолдс, кој е познат како неприкосновен шегаџија, ја искористил приликата.

На својот „Инстаграм“ профил ја споделил истата фотографија, но со мали „поправки“. Тој го фотошопирал своето лице на телото на својата сопруга, а наместо на Тејлор, до него била главата на нејзиното момче Тревис Келче.

„Рајан Рејнолдс никогаш не пропушта прилика да ја направи најсмешната работа досега“, навеле во описот на фотографијата споделувајќи ја монтажата на „X“.

„Чувствувам дека би требало да се сеќавам на ова“, навел актерот покрај монтажата која воодушевила многумина на социјалните мрежи.

Сопругата на актерот, Gossip Girl alum Lively, споделила непроменета фотографија на својот „Инстаграм“ профил по лондонската проекција на „Renaissance: A Film by Beyoncé“, претходно оваа недела.

Комичната монтажа на Рејнолдс е референца на новата романса на Свифт со Тревис.

Свифт и Лајвли се долгогодишни пријателки чии патишта и професионални се вкрстиле. Свифт ги користела имињата на децата на нејзината пријателка (Џејмс, Инез и Бети) во песната „Бети“ од 2020 година.
Спонзорирани линкови

Маркетинг