(Видео) Овој чопор има еден необичен член, видеото е хит

Точка

27/09/2023

11:20

4.461

Големина на фонт

а а а

Корисничката на ТикТок „Sadie Eversole“ на својот профил објавила видео од прекрасното пријателство меѓу нејзините кучиња и ракунот Рокет.

На видеото може да се види како Рокет исклучително добро и сложно си игра со малите кученца од видот германски овчар.

Тиктокерката во опис на видеото открила дека оваа снимка е од последната дружба на нејзините кучиња со ракунот, по што малите кученца биле однесени во домовите на своите нови семејства.

@sadieeversole1 When you know nothing different and think your part of the gang. Last day Rocket got to play with his puppy friends before they left for their new home #eversolefunnyfarm #racoonsoftictok #beautifulfriendship #dogsoftiktok #rockettheraccoon @beckywallin67 @beckywallin67 @Sadie Eversole @Sadie Eversole ♬ original sound - Sadie Eversole

„Да имам можност да го видам ова во живо би ми било неверојатно“, „Тој ракун сигурно го обожава своето друштво за игра“, „Кога би можеле и луѓето да се вака сложни“, „Живееш во филм на Дизни“ се само некои од коментарите на видеото кое е прегледано повеќе од 2 милиони пати.
Спонзорирани линкови

Маркетинг