(Фото) Реакцијата на катарските шеици на жешката хрватска инфлуенсерка на трибините, ја обиколи планетата: „Ова му е последната фотографија пред разводот“

Точка

02/12/2022

15:30

25.237

Големина на фонт

а а а

Инфлуенсерката Ивана Кнол (30), во последните денови е во центар на внимание во Катар каде го следи Светското првенство.

Сега на социјалните мрежи се споделува фотографија од Ивана и нејзините „скриени“ фанови кои ја насмеале јавноста.

На фотографијата се гледа како Кнол слегува по салите, а сите очи се насочени кон неа.

Најмногу внимание привлекле шеиците кои ја фотографирале ѕвездата на шампионатот со своите телефони. Фотографијата била објавена на Фејсбук, а на истата има многу коментари од оние на кои реакцијата на мажите на трибините им била урнебесна.

DOBRO JUTRO!😁🤲

Posted by BH Super Sport on Thursday, December 1, 2022

„Одам да „гледам фудбал“, ѝ вели на сопругата“, напишал некој човек.

„Ова му е последната фотографија пред разводот“, додал некој друг.

Инаку, Ивана на социјалните мрежи се пофалила дека луѓето ја запирале на улица за да се фотографираат со неа, а секој ден бројот на нејзините обожаватели се зголемува. Нејзината популарност се зголемила и на социјалните мрежи, па моментално на Инстаграм има 996.000 следбеници.
Спонзорирани линкови

Маркетинг