Сите ѝ се смеат на Клои Кардашијан поради оваа фотографија: Дали гледате зошто?

Точка

24/02/2021

22:16

5.718

Големина на фонт

а а а

Клои Кардашијан на Инстаграм профилот на својот бренд „Good American“ објави фоотографија на која ѝ се смеат илјадници луѓе на оваа социјална мрежа, а на шегите им се приклучи и самата таа.

На фотографијата Клои носи фармерки од својот бренд, но сите гледаат во нејзините огромни стапала.

„На неколку фотографии кои ги направивме, користевме објектив со ефект за издолжување, значи - колку објектот е поблиску до камерата, толку повеќе ќе се издолжи. Поради тоа моите стапала и прсти изгледаат неверојатно долго. Без грижи, сè уште имам нормална големина на раце и нозе', напишала на Твитер.

Додала дека овој вид на фотографии ѝ е многу 'кул' и дека е задоволна со завршената работа.
Спонзорирани линкови

Маркетинг