Ако можат Бред и Џенифер, Меган и Хари - можете и вие! Оваа фотографија стана вирална на социјалните мрежи

Точка

21/01/2020

18:35

3.106

Големина на фонт

а а а

Џенифер Анистон и Бред Пит се главна тема во светските медиуми, како и Меган Маркл и принцот Хари.

Двата пара направија нешто за што мислевме дека е невозможно.

Бред и Џенифер се обединија после дефинитивното разведување на актерот од Анџелина Џоли, па сите шпекулираат за обновување на романтичната врска, а Меган и Хари го напуштија кралското семејство.

Сите ги коментираат овие настани, а на социјалните мрежи посебно се издвои овој коментар.


„Ако Бред и Џенифер можат повторно да се обединат, и ако Хари и Меган можат да го напуштат кралското семејство, и вие можете сè во 2020-та година“, стои во објавата која ги воодушеви сите. Спонзорирани линкови

Маркетинг