Манекенката се соблекла во бикини и го покажала совршеното тело

Точка

08/11/2019

18:16

4.779

Големина на фонт

а а а

Убавата руска манекенка Ирина Шајк ги воодушевила своите фанови со најнова фотографија на која позирала во костим за капење.

Селфито оваа убавица го направила каде што го прават и повеќе од девојките, пред огледало. 

Само што овој пат се фотографирала без лицето. Поточно, изгледа како намерно да се сликала така, сакајќи да го истакне своето совршено извајано тело или можеби барот со пијалаци.

View this post on Instagram

On da rocks....

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Фановите не и забележале што не и се гледа лицето на сликата. Напротив, веднаш по објавувањето на фотографија во портокалово бикини уследиле комплименти и пофалби за изгледот на оваа убавица.

"Каква убавица", "Немаш маани", "Прекрасно тело", "Ирина, кралице", се само некои од коментарите на оваа фотографија.
Спонзорирани линкови

Маркетинг