Дала 75.000 долари на пластичар за да ја уништи! Кејти изгледа ужасно, а тоа е нејзиниот начин да се излечи од тагата

Точка

20/09/2019

15:41

2.611

Големина на фонт

а а а

Холивудската актерка, Кејти Холмс, откако ја прекина долгогодишната врска со актерот Џејми Фокс, наводно вложува огромна количина пари во пластични операции.

Извор близок на актерката открил дека таа почнала да вложува прилично голема сума на пари во своето тело.

„Кејти потрошила буквално цело богатство на своето тело. Се зборува дека потрошила околу 75.000 долари, ако не и повеќе“, рекол тој и додал дека таа вложува во себе за да добие големи филмски улоги.

„Изгледа дека правела фејслифтинг, филери на усните и веројатно ботокс на челото, помеѓу веѓите и околу очите. Фејслифтингот веројатно така ѝ ја дефинирал вилицата, како што е на фотографијата“, заклучил изворот.
Спонзорирани линкови

Маркетинг