Оте како „риба во мрежа“: Несмасниот потег на Германецот ги насмеа тениските фанови

Оте го заврши настапот во Њујорк, а на дуелот со Беретени направи еден несмасен потег, кој очекувано стана вирален на социјалните мрежи.