[ВИДЕО] Водителката не знаела што „ја снашло“: Хит сцена среде програма во живо – куче предизвикало неочекуван гаф па настанало неконтролирано смеење

Точка

02/04/2024

18:30

3.424

Големина на фонт

а а а

Во текот на емисиите кои одат во живо, секогаш се можни секакви сцени и ситуации на кои никој не може да влијае и токму затоа се едни од поризичните програми кои бараат максимална концентрација.

Меѓутоа, на сцената која се случила во текот на една емисија дефинитивно никој не бил спремен.

На извесен профил на социјалната мрежа „X“ осамнала пресмешна сцена која ги затекнала водителите на ТВ емисија.

Имено, во текот на разговорот со соговорничката, водителката галела преслатко кученце кое се шетало на масата на која седеле и разговарале. И додека водителката била воодушевена од малиот крзнен гостин, токму тој гостин направил мал гаф – вршејќи нужда среде истата маса.


Ситуацијата излегла од контрола кога сите присутни почнале неконтролирано да се смеат и да го чистат она што гостинот им го оставил на работното место. Убавата водителка не губела време, а заедно со гостинот веднаш исчистила сè со салфетки.
Спонзорирани линкови

Маркетинг