[ВИДЕО] Куче открило дека колачињата не се за него, неговата реакција го крши срцето

Точка

01/03/2024

17:00

5.012

Големина на фонт

а а а

Кучето Тајко, од расата унгарска визла, стана вирално на ТикТок поради неговата реакција на колачињата кои ги испекла неговата сопственичка.

Имено, сопственичката му рекла на Тајко дека кексите не се за него, а по изразот на неговото лице можеме да видиме колку тоа го разочарало.

„Тој е на работ на солзи“, напишала неговата сопственичка во објавата која ја погледнале повеќе од половина милион луѓе.

„Ова ми го крши срцето“, „Како си можела да го направиш тоа“, „Веднаш дај му закуска!“, „Го обожувам неговото лице“, „Направи му кекси во кои може да ужива“, напишаа корисниците на ТикТок во коментари под објавата.Спонзорирани линкови

Маркетинг