Без струја делови од Карпош

Макфакс

20/11/2023

08:19

686

Големина на фонт

а а а

Во период од 09,30 до 12,30 часот струја ќе немаат дел од потрошувачите на улица Крагуевачка бр.2 и улица Франклин Рузвелт бр.148 во општина Карпош.

Во период од 08,30 до 10,30 часот без електрична енергија ќе бидат зградата на поранешно Горење и околината на булеварот Партизански одреди бр.72 во општина Карпош.Спонзорирани линкови

Маркетинг