(Видео) Мијалникот, аспираторот...: Омилената активност на овој портокалов мачор е качувањето на апсолутно сите површини во куќата

Точка

29/09/2023

15:41

3.434

Големина на фонт

а а а

Портокаловите мачки честопати имаат посебно однесување. Мачорот по име Џери има и свој профил на „ТикТок“, а неговата сопственичка ги споделува неговите секојдневни активности со следбениците.

Најинтересно е што Џери секогаш, ама секогаш наоѓа неверојатно чудни места за седење, лежење, одмор. Па така, едно утро го нашла во мијалникот во кујната, еднаш се качил и на аспираторот, седел во саксијата за цвеќиња во дневната соба …


Се чини дека Џери е вистински палавко, кој обожува да истражува што сè има во куќата.
Спонзорирани линкови

Маркетинг