(Видео) Емоциите на нашите миленици: Лабрадорот кој бил тажен, му го покажува тоа на својот сопственик!

Точка

03/06/2023

11:02

4.794

Големина на фонт

а а а

Сопствениците на своите миленици сè повеќе им купуваат специјални табли со копчиња преку кои тие комуницираат.

Таков уред добил и лабрадорот Купер, кој го насмеал интернетот, откако неговата сопственичка снимила и објавила како тој ги изразувал своите чувства.Имено, кучето го притиснало копчето и од уредот се слушнале зборовите „надвор“ и „базен“, а кога сопственичката му кажала дека ќе оди подоцна, го притиснал копчето „тажно“.


Видеото собрало повеќе од 5 милиони прегледи. „Ако Купер е тажен, сите сме тажни“. „Тој е премногу сладок“, „Паметно куче“, биле само дел од коментарите.
Спонзорирани линкови

Маркетинг