Камери ја прикажуваат грозната вистина за патиштата, некои возачи се опасни за сите околу себе

Точка

15/07/2022

22:09

32.052

Големина на фонт

а а а

Камерите снимиле опасни возачи на дело - погледнете што се изведуваат на патиштата.

Во компилацијата од сообраќајни несреќи објавена на "Youtube" собрани се снимки од камери кои успеале да ги снимат ужасните возачи на дело.

Нивното однесување на патот е опасно за сите учесници во сообраќајот, што докажуваат и загрижувачките сцени од компилацијата.

Ако сакате да ја видите грозната страна на сообраќајот, секако погледнете го приложеното видео од опасни возачи.Спонзорирани линкови

Маркетинг