Што да садиме периодов?!

Точка

22/06/2022

13:26

12.893

Големина на фонт

а а а

Почетокот на летото е исто така добар период за промени во градината. Денот е подолг, имаме повеќе слободно време, и дефинитивно желба повеќе да бидеме на отворено. Идеален период да ги засукаме ракавите, и да внесеме новина во нашиот двор.

Работењето во градините освен што придонесува до подобар изглед на градините исто така влијае и на расположението. Грижата за растенијата ја зголемува свесноста за одговорност и пријатно влијае на расположението.


Ќе бидете изненадени колку подобро ќе се чувствувате додека го гледате цвеќето како успешно расте, разубавувајќи го вашиот дом, тераса, градина…

За таа цел ви подготвивме избор на садници со кои можете да го подобрите расположението и изгледот на градината.


Одберете која комбинација ќе ја насадите Вие во Вашата градина или тераса.

Одберете го Вашиот омилен вид, контактирајте не и ние ќе го доставиме до Вашиот дом. Над 300 садници се достапни онлајн на https://foja.com.mk/shop/. Цветни грмушки, зимзелени садници, декоративни треви, растенија за огради, перени, дрвја… и многу други. Како и се што ти треба да ги заштитиш твоите растенија : земјоделска аптека.


Погледнете поголем дел од асортиманот на Foja Фан страница или на веб страницата https://foja.com.mk/.


Комерцијален текстСпонзорирани линкови

Маркетинг