Погледнете го првиот трејлер за новите епизоди од „Сексот и градот“

Fashionel.mk

01/12/2021

21:54

4.879

Големина на фонт

а а а

Уште девет дена до новите епизоди од продолжението на „Сексот и градот“, насловено како „And Just Like That...“.

И додека трае одбројувањето, љубопитноста на гледачите е згасната (или уште повеќе разгорена) со првото најавно видео, кое открива нови моменти во животот на Кери, Шарло и Миранда, како и дел од новите ликови.

За потсетување, новите десет епизоди ќе се прикажуваат на HBO Max.Спонзорирани линкови

Маркетинг