„Black Friday“ во Топ Шоп: Многу попусти и подарок - Вашиот омилен производ!

Точка

26/11/2021

10:37

14.756

Големина на фонт

а а а

Топ Шоп е секогаш тука за да не изненадува со многу новитети, акции, попусти, па така и оваа година.

Овогодинешната „Black Friday“ понуда ја носи најголемата распродажба досега, дури до -70% попуст на голем асортиман на производи.

Доколку се двоумевте за купување на вашите омилени производи од Топ Шоп, сега е вистинското време! Акцијата ќе трае до 30ти ноември, но би нагласиле дека „Black Friday“ викендот кој започнува на 26ти ноември е моментот кога следат уште повеќе попусти и изненадувања. За сите понуди може да се информирате ТУКА.


Но, Топ Шоп не застанува тука. Оваа година ви овозможува да го добиете својот омилен производ како подарок! Се што треба да направите е да се пријавите на следниот ЛИНК, да ги внесете потребните информации и вашата креативна причина зошто би сакале да го добиете на подарок баш тој производ. Среќно!


Бидете во тек со најновите информациии на Топ Шоп.Спонзорирани линкови

Маркетинг