Одлична понуда за Windows 10 и Windows 11 во октомври

Точка

15/09/2021

15:18

14.652

Големина на фонт

а а а

Мајкрософт најави дека на 5-ти октомври ќе излезе најновата верзија Windows 11. Објавено е и дека Windows 11 ќе биде инсталиран на сите нови компјутери кои ќе бидат пуштени во продажба од 5-ти октомври и дека за сите останати кои користат Windows 10 ќе може бесплатно да го надоградат својот оперативен систем.

Сето ова ќе биде спроведено во неколку фази, ставајќи предност на најновите компјутери.

Сега имате одлична можност да набавите Windows 10 по пониски цени. Godeal24 software promo има супер понуди за Windows 10 кои почнуваат од 7 евра.


Специјални понуди без купон кодови

Windows 10 Professional at 7.35€

Windows 10 Pro Professional - 2 PCs 11.35€

Microsoft Office 2016 Professional Plus – 1PC (Phone) at 19.99€

Microsoft Office 2016 Professional Plus – 1PC  24.99€

Microsoft Office 2019 Professional Plus – 1PC (Phone) 25.99€

Microsoft Office 2019 Professional Plus – 1PC  30.99€


45% попуст со купон код: VT45

Windows 10 Home 32/64-bit CD-Key – 8.76€

Windows 10 Home 32/64-bit 2 PCs CD-Key – 14.56€

Parallels Desktop 16 Pro Edition едногодишна претплата – 49.49€

Windows Server 2019 Standard CD-Key – 17.23€

SQL Server 2019 Standard 5pcs – 39.59€

Windows Server 2019 Essentials –25.84€

Windows Server 2019 Datacenter – 24.74€


60% попуст со купон код: VT60

Windows 10 Professional + Office 2019 Pro Bundle – 35.86€

Windows 10 Home + Office 2019 Pro Bundle- 35.94€

Windows 10 Professional + Office 2016 Pro Bundle – 25.41€

Windows 10 Home + Office 2016 Pro Bundle – 25.68€

Project Professional 2019 for 1 User CD-Key – 22.75€

Visio Professional 2019 for 1 User CD-Key – 19.89€

Microsoft Office 365 Professional Plus Account – 1 Device 1 Year – 15.21€


Алатки за вашиот компјутер

MacBooster 8 - неограничено време на користење 13.99€

Advanced SystemCare 14 Pro - 1 PC 1 Year 9.99€

Ashampoo Photo Commander 16 - 14.99€

Permute 3 Mac - неограничено време на користење за 13.99€

Scrivener Standard Licence for macOS 44.99€

BetterZip 5 Mac 14.99€

Total Uninstall Standard - Installation Monitor and Advanced Uninstaller at 9.99€

Cleaner Professional 1 PC - за една година по цена од 19.99€


По вашата нарачка на „Godeal24“ ќе добиете имејл со вашите кодови уште истиот ден. За повеќе информации и прашања околу нарачките, може да ја контактирате службата за корисници во секое време на service@godeal24.com 

*Комерцијална објава - Содржината на овој текст, не треба да се интерпретира како советување од страна на Точка.

*За сите комерцијални објави на страницата tocka.com.mk важат правилата и условите на користење на нашата страница.Спонзорирани линкови

Маркетинг