Во „невидливо бикини“ станала главна атракција на плажата: На актерката никој не може да ѝ одолее

Точка

28/11/2020

17:35

9.942

Големина на фонт

а а а

Александра Ана Даддарио моментално престојува на Хаваите каде што се снима серијата на HBO - „The White Lotus“, а на социјалната мрежа Инстаграм покажала дека се придржува до сите превентивни мерки поради коронавирусот.

Александра во последно време често се споменува како следната „Бондова девојка“, а таа улога сигурно би развеселила многубројни нејзини обожаватели.


Иако многу од снимањата на филмовите запреа поради коронавирусот, актерката сепак работи на Хаваите.

Александра била забележана при излегување од водата на сетот од филмот, а привлекла внимание со своето бикини кое што било во „боја на кожа“ и за момент многумина помислиле дека е гола.


Таа го покажала своето беспрекорно тело и бујното деколте, а во рацете држела опрема за нуркање. Со неа бил и колегата од филмот Стив, познат по многубројните улоги во комедиите, а кај него бил истакнат „поголемиот стомак“.

Спонзорирани линкови

Маркетинг