Огромна бубачка ѝ шетала по вратот додека водела програма во живо – погледнете ја нејзината реакција...

Точка

11/08/2020

09:15

3.607

Големина на фонт

а а а

Интересна ситуација се случила во програма во живо на српската телевизија „ТВ Прва“, кога на водителката сред пренос во живо во студиото, голема бубачка ѝ се шетала по вратот.

Интересно е тоа што таа воопшто не изреагирала, а снимката станала вистински хит на социјалните мрежи.

Дали водитеката не била свесна што ѝ се случува, или пак била доволно храбра, не сакајќи да ја прекине програмата во живо поради ''непоканетиот гостин'', проценете сами.

Во видеото може да погледнете како изгледала таа ситуација:
Спонзорирани линкови

Маркетинг