Родители споделуваат урнебесни цртежи од нивните деца: „Мама и нејзините интимни делови“

Точка

08/07/2020

20:48

4.163

Големина на фонт

а а а

Родители од Велика Британија на социјалните мрежи споделуваат цртежи од нивните деца.

Софи Ло споделила фотографија од цртеж на нејзиниот син, кој ја прикажал на многу интересен начин.

„Кога видов дека постои компанија која изработува привезоци врз база на детски цртеж, веднаш одлучив да го направам ова. Ви ја претставувам мама и нејзините интимни делови“, напишала Софи и ги замолила и другите родители да ги споделат цртежите од нивните деца.

Објавата собрала повеќе од 90.000 лајкови, а родители во коментари споделувале смешни детски цртежи.

Издвоивме неколку најинтересни.
Спонзорирани линкови

Маркетинг