Хајди Клум се сончала целосно гола, па објавила жешки фотографии

Точка

29/05/2020

14:25

5.015

Големина на фонт

а а а

Една од најпознатите светски манекенки, Хајди Клум, повторно ги израдувала своите обожаватели (особено припадниците на машкиот пол) со нови провокативни фотографии.

Сексапилната Германка се сончала целосно гола, а потоа го зела телефонот, направила неколку фотографии и ги објавила на социјалната мрежа Инстаграм. 

Веднаш по објавата, обожавателите ја опсипале со коментари и ѝ порачале дека изгледа фантастично.

“Секси како и секогаш!”, “Инстаграм стана пожежок”, “Изгледаш совршено”, се само дел од коментарите на фановите на манекенката.

За само 8 часа, фотографиите собрале повеќе од 110.000 лајкови.

Спонзорирани линкови

Маркетинг