„Бекстејџ од дома“ во живо на Инстаграм: Антониа и Иван се денешни гости - единствена можност да ги прашате сè што ве интересира за нив!

Точка

18/03/2020

20:10

1.632

Големина на фонт

а а а

На официјалниот Инстаграм профил на „Бекстејџ“ секој работен ден од 20 часот до 20 и 45 минути имаме можност да ги гледаме нивните вклучувања во живо од дома.

Во рамки кампањата „Бекстејџ од дома“ - друштво нѝ прават познатите личности од домашната јавна сцена со кои разговараат на интересни теми, пеат, дебатираат... Сите нивни следбеници можат активно да се вклучат и да поставуваат прашања...

Денешни гости се Антониа Гиговска и нејзиното момче, Иван Јованов. Отворете го Инстаграм профилот на Бекстејџ и следете го интересниот разговор.

И, се разбира, слободно прашајте ги сè што ве интересира. 

Преносот во живо може да го најдете ТУКА.Спонзорирани линкови

Маркетинг