Поранешната девојка на Дикаприо се фотографирала во предизвикувачко издание: Ги воодушеви фановите со изгледот по породувањето!

Точка

22/02/2020

22:09

5.206

Големина на фонт

а а а

Познатата манекенка Бар Рафаели по трети пат стана мајка, со оглед дека пред еден месец на свет донесе момче.

Поранешната девојка на актерот Леонардо Дикаприо многу брзо по породувањето ја вратила старата линија, со која се пофали на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

Weekend goals 🤍

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

Имено, Бар на Инстаграм објави како позира во костим за капење, а нема некој кој не се воодушевил од нејзината фигура.

„Wow, како си ја вратила линијата, а пред само еден месец се породи. Изгледаш совршено“, ѝ напишал еден фан.Спонзорирани линкови

Маркетинг