„Не сум уништувач на бракови!“: Неволја во рајот кај Кејти Холмс и Џејми, а пејачката која е виновна за раскинувањето, сè порекнува

Точка

22/08/2019

21:35

3.315

Големина на фонт

а а а

Веста дека познатиот актерски пар, Кејти Холмс и Џејми Фокс раскинале, го потресе Холивуд, а Џејми ја изневерил актерката со три децении помладата пејачка, Сел Вејв.

Кејти и Џејми раскинале само неколку недели после заедничкото појавување на најпрестижниот моден настан на светот, Мет Гала, а причината е неверство.


Сепак, пејачката Сел Вејв (21), се огласи и тврди дека не била во никаков интимен однос со Џејми.  

„Јас не сум уништувач на бракови и немам ништо со Џејми, освен деловна соработка“, изјавила таа за странските медиуми.
Спонзорирани линкови

Маркетинг