Хајди Клум со 17 години помладиот сопруг крстари по Хрватска и сочно се бакнува на јахта

Точка

17/08/2019

13:00

2.899

Големина на фонт

а а а

По венчавката во Италија, манекенката Хајди Клум (46) и нејзиниот 17 години помлад сопруг, музичарот Том Каулиќ (29), уживаат на одмор во Хрватска.

Наиме, јахтата со име „Christina O“ на која германската убавица и нејзиниот избраник се венчале, вчера била забележана во Заблач, а денес тргнала кон националниот парк Корнати.

View this post on Instagram

😎😛

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Пред тоа Хајди и Том крстареле околи Мљет и Вис.

View this post on Instagram

😎❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Хајди на својот Инстаграм профил објавила многу фотографии на кои се гледа како ужива со својот сопруг на јахта.

На крајот “паднал“ и сочен бакнеж на јахтата.

View this post on Instagram

🤗🥰❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) onСпонзорирани линкови

Маркетинг