Кралицата на филмовите за возрасни целосно изобличена: Фотографиите на Џена Џејмисон без шминка ги шокираа фановите

Точка

22/05/2019

15:20

8.109

Големина на фонт

а а а

Поранешната ѕвезда од филмовите за возрасни ужива со својот вереник и ќерка на Хаваите. Некогашната ѕвезда од филмовите за возрасни, Џена Џејмисон (45), која по третпат се породи во април 2017-та година, забележана е на плажа во бикини каде што била речиси непрепознатлива.

Џена неодамна се преселила на Хаваите со својот вереник Лиор Битон и ќерката Бател каде што семејно ужиаат во магијата на оваа најсреќна земја за живот.


Ѕвездата на филмовите за возрасни со нејзината ќерка уживала на плажа, во пливање и правење на песочни замоци покрај кристално сината вода.


Познато е дека имала проблеми со тежината после нејзиното породување, а често објавувала и работи низ кои секоја една жена поминува, но обично не ги споделуваат јавно.


Џена била без шминка и во маица без ракави, за многумина многу непрепознатлива во ова издание, додека пак во она нашминкано и средено сите добро ја познаваат.Спонзорирани линкови

Маркетинг