Ова се топ 99-те најчитани содржини на Точка, Кармин и Супермен за 2018-та година

Точка

31/12/2018

14:07

11.314

Големина на фонт

а а а

Драги наши читатели и соработници, пред нас е крајот на 2018-та година која беше исполнета со секакви настани.

Точка во изминатата година постојано ве информираше за најновите настани, но и ве забавуваше во текот на 365-те дена кои изминаа, а пред нас стои уште поголем предизвик - 2019 година да биде уште поуспешна. 


Во знак на благодарност за вашата верност и доверба која што нѝ ја пружавте во текот на целата година, ние ве потсетуваме на сите оние ТОП 99 содржини на Точка кои го привлекоа, но се надеваме и го задржаа вашето внимание.

Секако, не ги забораваме и ТОП 99 КАРМИН како и ТОП 99 СУПЕРМЕН содржините кои тимот на Точка ги сподели со вас во 2018.

Она по кое ние дефинитивно ќе ја запомниме оваа година е второто издание на Точка Календар - проект за кој пред објективот застанаа 12 момци од различни професии, од фитнес тренери до хирурзи.


Точка ви ја честита Новата година и ви посакува година на здравје, среќа и исполнување на вашите планови како на личен, така и на професионален план!Спонзорирани линкови

Маркетинг