Рецепт за лепиња со кашкавал и компир која се топи во уста: Се подготвува многу лесно, од само неколку состојки

Денеска ви претставуваме едноставен рецепт за сочна лепиња од тава со кашкавал и компир која ќе ја обожува целото семејство. Погледнете го видеото!