Топки на „тацна“: Најмагичните асистенции на Меси

Барселона се одлучи на своите фанови, но и на сите оние вистински љубители на фудбалот да им понуди една супер компилација од Лионел Меси со неговите најдобри аситенции во кариерата. Уживајте во овие мајстории на аргентинскиот генијалец.