[ВИДЕО] Трикот на Ен Хатавеј за пополни усни е хит: Еве за што станува збор

Точка

20/06/2024

08:52

12.419

Големина на фонт

а а а

Актерката Ен Хатавеј неодамна објави видео на ТикТок и тоа го привлече вниманието на многумина.

Имено, во видеото таа откри едноставен трик благодарение на кој нејзините усни секогаш изгледаат румени и полни. За овој трик потребен ви е само еден додаток кој веројатно веќе го имате дома.

„Баба ми ме научи на овој трик“

Имено, трикот е нежно да ги тапкате усните со црна метална шноличка. Таа спомна дека треба исклучително нежно да ги тапкате усните и призна дека другите на сетот ја гледале како да има „три глави“, но успешно го започнала протокот на циркулација во усните и постигнала резултат како да користела сјај за усни со ефект на пополни усни.
Спонзорирани линкови

Маркетинг