Стружанец со автомобилот излетал од патот, се здобил со тешки повреди

Макфакс

24/09/2023

12:14

1.191

Големина на фонт

а а а

Доцна синоќа во струшката полиција било пријавено дека на регионалниот пат во селото Враништа, Струшко, автомобил со струшки регистарски ознаки, управуван од Б.К.(31) од Струга, излетал надвор од коловозот.

Доцна синоќа во струшката полиција било пријавено дека на регионалниот пат во селото Враништа, Струшко, автомобил со струшки регистарски ознаки, управуван од Б.К.(31) од Струга, излетал надвор од коловозот.
Спонзорирани линкови

Маркетинг