(Фото) Александра Накова ја отвори летната сезона: Атрактивната гевгеличанка со провокативни фотографии во танга-бикини

Точка

26/05/2023

12:52

10.279

Големина на фонт

а а а

Атрактивната гевгеличанка Александра Накова веќе неколку дена ужива на плажите и во луксузните хотели во Грција, од каде постојано споделува фотографии на социјалните мрежи.

Во нејзин стил, Накова во последните неколку дена објави неколку фотографии во провокативни пози и минијатурни костими за капење кои ги истакнуваат нејзините облини.

Таа секогаш во прв план ги истакнува своите бујни гради и совршениот задник, а на последните објави имавме прилика да ја видиме во најразлични изданија...

Погледнете:Спонзорирани линкови

Маркетинг