За неа велат дека е сон на секој маж, сега се појави во црно бикини и изгледа феноменално!

Точка

27/11/2021

11:50

11.086

Големина на фонт

а а а

Глумицата Џесика Алба овие денови е на одмор со своето семејство во едно мексиканско летувалиште, а папараците не ја пропуштиле можноста да ја фотографираат на терасата од хотелот во кој престојувала.

Таа се појавила во црно бикини кое феноменално ѝ стои, а навистина е реткост да ја гледаме глумицата во вакво издание.


За неа велат дека е една од најубавите жени на светот и секогаш се истакнува нејзиниот природен изглед и ненаметливост.

За нејзината фигура заслужен е миксот на вежби: "Колку сум постара и откако станав мајка, приоритет ми е здравјето. Вежбам од два до четири пати седмично, комбинирам пилатес, кардио...Се трудам да не јадам храна која се обработува и не пијам алкохол", пренесува Prevention.
Спонзорирани линкови

Маркетинг