Откриено како изгледала Ким Кардашијан под маската

Точка

15/09/2021

10:56

11.964

Големина на фонт

а а а

Ким Кардашијан на Мет Гала се појави целосно маскирана, а сега е откриено како старлетата изгледала под црниот костим.

Нејзиниот шминкер, Марио Дедивановиќ на својот Инстаграм профил објавил фотографија од старлетата и шминката пред да го облече костимот и маската од бреднот "Баленсијага".

"Под маската", напишал Марио.

"А, зошто воопшто беше нашминкана кога носеше маска?", "Која е поентата на шминка кога не се гледа ништо?", коментирале неговите следбеници.

Единствено нешто што се гледало на црвениот тепих бил долгиот реп, кој бил дело на незјиниот омилен фризер Крис Еплтон.Спонзорирани линкови

Маркетинг